Gwarancja

Produkty TUBE

Nasze produkty Tube Recovery POD, PRO, MAX, MAX+ i Isotherm CH6 objęte są roczną gwarancją, która zapewnia spokój ducha i satysfakcję z zakupu.

Niniejsza gwarancja obejmuje wszelkie wady produkcyjne i/lub nieprawidłowe działanie, które mogą wystąpić w pierwszym roku użytkowania. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy z wanną lub jednostką grzewczo-chłodzącą, po prostu skontaktuj się z nami a my będziemy gotowi pomóc. Naszym celem jest dostarczenie Państwu trwałego produktu wysokiej jakości, który wytrzymuje regularne użytkowanie klienta.

Czas gwarancji

Czas gwarancji

1-roczna gwarancja

na wanny Tube Recovery POD, PRO, MAX i MAX+ — nadmuchiwana wanna do lodowych kąpieli jest objęta gwarancją obejmującą utratę wody/powietrza spowodowaną wadami rdzenia z PCV powstałych z wyniku wady wykonania i/lub wady materiałów przez okres jednego roku od pierwotnej daty zakupu.

1-roczna gwarancja

na urządzenie Tube Isotherm CH6 – w szczególności pompy, układ sterowania i układ oczyszczania wody – obejmuje awarie wynikające z wady wykonania i/lub wady materiałów przez okres jednego roku od pierwotnej daty zakupu.

1-roczna gwarancja

na komponenty hydrauliczne — komponenty hydrauliczne Tube objęte są gwarancją na wypadek wycieków spowodowanych wadami wykonania i/lub wadami materiałowymi przez okres jednego roku od pierwotnej daty zakupu.

1-miesięczna gwarancja

na komponenty dodatkowe (pompka, schody) — komponenty te objęte są gwarancją w zakresie wady wykonania i/lub wady materiałów przez okres jednego miesiąca od pierwotnej daty zakupu.

Gwarancja jakości

Niniejsza gwarancja jakości dotyczy urządzeń marki Tube zakupionych i użytkowanych na terenie Polski i sprzedawanych przez importera i wyłącznego dystrybutora tj. Myiso Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (Gwarant) zwanych dalej Urządzeniami.

Gwarancja jest ważna wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. MYISO Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Os. Na Murawie 9/4; 61-655 Poznań udziela niniejszym gwarancji jakości na Urządzenia na warunkach wskazanych w załączniku KARTA GWARANCYJNA . MYISO Sp z o.o. gwarantuje sprawne działanie Urządzeń pod warunkiem korzystania z Urządzenia zgodnie z jego przeznaczeniem i warunkami opisanymi w Karcie Gwarancyjnej oraz instrukcji obsługi.

Cenimy sobie możliwość bezpośredniego kontaktu i rozmowy, dlatego wypełnij formularz i zacznijmy konwersację. Chętnie doradzimy słuchając Twoich potrzeb.

    Napisz do nas