Częste pytania

Co obejmuje roczna gwarancja?

Nasze produkty objęte są kompleksową roczną gwarancją, która zapewnia spokój ducha i satysfakcję z zakupu. Niniejsza gwarancja obejmuje wszelkie wady produkcyjne i/lub materiałowe, które mogą wystąpić w pierwszym roku użytkowania. Jeśli spotkasz jakiekolwiek problemy z urządzeniem Tube, po prostu skontaktuj się z naszym oddanym zespołem obsługi klienta, a my będziemy gotowi Ci pomóc. Naszym celem jest dostarczenie Państwu trwałego produktu wysokiej jakości, dla którego regularne użytkowanie nie jest żadnym problemem. Dzięki naszej rocznej gwarancji możesz odpocząć i cieszyć się korzyściami płynącymi z nadmuchiwanej lodowej wanny, wiedząc, że masz wszystko, czego potrzebujesz. Aby zapoznać się z naszą pełną polityką gwarancyjną kliknij tutaj

Czy mogę oddać zamówiony towar?

Tak. Na dokonanie zwrotu (odstąpienie od umowy) masz 14 dni od momentu odebrania zamówionego produktu, bez konieczności podawania przyczyny (więcej informacji w zakładce: Pomoc).

Czy wanny można używać bez urządzenia grzewczo-chłodzącego?

Tak. Zarówno wanna Recovery POD jak i PRO, MAX czy MAX+ może być używana bez jednostki grzewczo-chłodzącej Isotherm CH6. Do chłodzenia wody stosuj wówczas lód zamiast urządzenia Isotherm CH6.

Czy wanna może przez cały rok stać na zewnątrz?

Tak. Wannę możesz bez obaw trzymać cały rok na zewnątrz. W niskiej temperaturze na powierzchni wody utworzy się jedynie warstwa lodu. Ściany wanny są wytrzymałe na działanie niskich temperatur.

Czy zestaw Tube (wanna + jednostka grzewczo-chłodząca) może być używana w trybie ciągłym 24/7?

Tak, może! Zestaw Tube został zaprojektowany do użytku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możesz cieszyć się z korzyści terapii zimnem i ciepłem, kiedy tylko ich potrzebujesz. Trwała konstrukcja i zaawansowany system chłodzenia i grzania wytrzymują ciągłą pracę, zapewniając niezawodne i spójne działanie zimnej lub ciepłej wody przez całą dobę.

Czy zestaw Tube jest odporny na warunki atmosferyczne?

Tak. Zestaw Tube został zaprojektowany tak, aby był odporny na warunki atmosferyczne, zapewniając komfort użytkowania na zewnątrz. Aby jednak zapewnić optymalną wydajność i trwałość produktów Tube, należy koniecznie chronić produkty przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Zalecamy osłonięcie wanny i jednostki grzewczo-chłodzącej przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i unikanie narażenia na ujemne temperatury gdyż może spowodować to utratę gwarancji. Stosując te środki ostrożności, możesz cieszyć się z korzyści terapią zimną wodą w różnych warunkach pogodowych, zachowując jednocześnie integralność i trwałość zestawu.

Jak często należy wymieniać wodę zestawie Tube ?

Częstotliwość wymiany wody w zestawie Tube zależy od stopnia użytkowania i zastosowanego systemu filtracji. Przy niewielkim użytkowaniu (zazwyczaj 1-2 zanurzeń na dobę), wodę należy wymieniać mniej więcej jak co 3-4 miesiące. Jednakże w przypadku częstszego stosowania (powyżej 3 zanurzeń dziennie) zaleca się wymianę wody co 1-2 miesiące aby utrzymać optymalną jakość wody.

Ile energii elektrycznej zużywa zestaw Tube?

Zestaw Tube został zaprojektowany tak, aby pobierał bardzo mało energii elektrycznej. Jednostka Tube Isotherm CH6 jest wyposażona w system energooszczędny, a za pośrednictwem aplikacji można ustawić harmonogram określający godziny, w których urządzenie ma aktywnie chłodzić lub grzać. Rzeczywiste zużycie energii elektrycznej może się różnić w zależności od czynników takich jak: temperatura otoczenia, lokalizacja urządzenia i lokalne stawki za energię elektryczną.

Czy wanna Tube może pomieścić więcej niż jedną osobę?

Tak! Produkty Tube są zaprojektowane tak aby pomieści 1 lub 2 osoby. Tak więc, zależnie od tego, czy chcesz cieszyć się sesją w zimnej wodzie sam czy z partnerem, czy też zażyć orzeźwiającej kąpieli z przyjacielem lub przyjaciółką oferta Tube jest dla Ciebie. Wanny Tube Recovery POD, PRO, MAX są przeznaczone do użytku indywidualnego, natomiast w wannie Recovery MAX+ mogą wygodnie pomieścić dwie osoby.

W jaki system filtracji wyposażony jest Tube Isotherm CH6?

Jednostka grzewczo-chłodząca Tube Isotherm CH6 jest wyposażona w kompleksowy system filtracji, który obejmuje filtr UV, filtr ozonowy i filtr osadowy. To połączenie gwarantuje, że woda pozostanie długo czysta, przejrzysta i wolna od zanieczyszczeń, zapewniając higieniczną i odświeżającą terapię zimną wodą.

Czy materiał z którego jest zbudowana wanna jest odporna na zużycie?

Tak. Materiał zastosowany w wannach Tube jest wysoce odporny na zużycie. Został specjalnie wybrany ze względu na wyjątkową trwałość, dzięki czemu wanna zachowuje integralność strukturalną przez długi czas. Solidna konstrukcja i wysokiej jakości wykonanie naszej wanny sprawiają, że jest to długotrwała inwestycja w podróż do Twojej odnowy biologicznej, zapewniając niezliczone sesje niezawodnej i solidnej terapii lodowatą wodą. Wanna została wykonana z tego samego trwałego materiału, który jest używany do produkcji wysokiej jakości SUPów – desek do wiosłowania na stojąco. Została zaprojektowana tak, aby z łatwością utrzymać całą masę ciała, zapewniając stabilne i bezpieczne wrażenia podczas sesji w wodzie.

W jaki sposób jednostka Tube Isotherm CH6 łączy się ze źródłem zasilania?

Urządzenie grzewczo-chłodzące Tube Isotherm CH6 zostało zaprojektowane tak, aby było przyjazne dla użytkownika i łatwe w konfiguracji. Można go wygodnie podłączyć do zwykłego gniazdka dzięki czemu jest kompatybilny ze standardowymi domowymi gniazdkami elektrycznymi. Po prostu podłącz i możesz doświadczyć mocy terapii zimnem w zaciszu własnego domu.

Ile waży urządzenie grzewczo-chłodzące Tube Isotherm CH6?

Jednostka grzewczo-chłodząca Tube Isotherm CH6 waży około 30 kg. Solidna konstrukcja zapewnia trwałość i stabilność, dzięki czemu możesz polegać na jego długim i sprawnym działaniu w przypadku terapii zimnem. Dołączone kółka do urządzenia sprawiają że jest to mobilne źródło chłodu i ciepła.

Jaka jest waga wanny?

Waga wanny w pakiecie z wygodnym plecakiem i dodatkowym wyposażeniem (pompka, zestaw naprawczy itd.) uzależniona jest od rodzaju i rozmiaru wanny i jest w granicach od 5 do 15 kg (Recovery POD – 5 kg, Recovery PRO – 15 kg, Recovery MAX – 13 kg i Recovery MAX+ – 15 kg). Lekka konstrukcja wybranej wanny i wygodna torba transportowa ułatwiają transport i ustawienie systemu w dowolnym miejscu. Ciesz się benefitów terapii zimnem w podróży i w domu.

Czy jednostkę grzewczo-chłodzącą można sterować zdalnie?

Tak, można! Tube Isotherm CH6 jest wyposażona w funkcję zdalnego sterowania, która pozwala na wygodne kontrolowanie ustawień na odległość. Niezależnie od tego, czy regulujesz temperaturę, ustawiasz timer czy aktywujesz określone funkcje, możesz to wszystko zrobić bez konieczności przebywania tuż obok wanny. Ciesz się elastycznością i wygodą zdalnego sterowania, czując się komfortowo podczas terapii lodowatą wodą.